Głowica Dual Extruder umożliwia druk 3D z dwóch materiałów, lub mieszanie kolorów materiałów z tego samego gatunku. Jest dedykowana do zaawansowanych zastosowań drukowania 3D i łączeniu filamentów o średnicach 1,75 mm w obrębie jednego modelu. Może być używana do szybkiego prototypowania i projektowania produktów, a także do wytwarzania produktów końcowych. Dzięki temu narzędziu możliwe jest drukowanie szczegółowych modeli o wysokiej wytrzymałości, wraz z elementami podporowymi rozpuszczalnymi w wodzie. Umożliwia także umieszczanie kolorowych obrazów na modelu i tworzenie map kolorów. 

Druk 3D z wielu materiałów

Głowica może drukować z dwóch filamentów w jednym czasie, niemniej jednak muszą być to tworzywa o podobnych właściwościach fizyczno-chemicznych. Do zastosowań tego narzędzia zalicza się druk 3D z dwóch materiałów, drukowanie elementów ze strukturami podporowymi rozpuszczalnymi w wodzie i mieszanie filamentów (PLA, PVA, ABS, HIPS, PET).

Podwójna głowica DUAL PRO to nie tylko mieszanie kolorów. Wykorzystanie drukowania 3D z dwóch filamentów daje możliwość umieszczania obrazów na wytwarzanych modelach i drukowania ich w różnych kolorach, uzyskanych poprzez mieszanie filamentów.


W przypadku zainteresowania drukarkami 3D ZMorph, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

(+48) 536 954 666
[email protected]

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy lub instytucji*

  Segment w jakiej działam:

  PrzemysłBiznesSprzedażReklamaEdukacjaZakup prywatny

  Adres email*

  Nr telefonu kontaktowego*

  Zaznacz, którą drukarką 3D jesteś zainteresowany(-a)?

  ZMorph VX PRINTING SET - tylko sama drukarka 3DZMorph VX FULL SET - pełny zestaw ze wszystkimi głowicamiMam już ZMorph'a - chcę dokupić dodatkową głowicęJeszcze nie wiem? Proszę o kontakt i doradztwo.

  Treść wiadomości

  Comments are closed.